/  fotografka

svatební polibek

Sháníte pohodovou a profesionální svatební fotografku se spoustou nápadů, s kterou Vás bude focení bavit a na výsledných snímcích budete vypadat skvěle?

Toužíte  po originálních a umělecky upravených fotografiích, ze kterých na Vás  dýchne atmosféra Vašeho dne D  i několik let po svatbě? Která zachytí všechny jedinečné momenty a zdůrazní všechny ty drobné maličkosti, na nichž jste si dali tolik záležet? Chcete mít prostě ty nejlepší svatební fotky, které budou všichni příbuzní i přátelé obdivovat a ke kterým se budete stále rádi vracet?

Rádi byste své blízké ohromili originálním svatebním oznámením od profesionální grafičky a designérky, která Vám může také navrhnout celou svatební grafiku, doplňky, dekorace? Od toho mám k ruce perfektní Kateřinu Tylšarovou Vološčukovou.

Velmi rádi spolupracuji jako jeden team s videostudiem Petra Párala – weddingpictures, restaurace a lidé kolem svatebního dění na Nebozízku, fotograf který mi dal to nejlepší co mohl, nejen fotografické základy – Jaroslav Stojaník

Tohle všechno a ještě něco navíc se Vám budeme i s mými spolupracovníky snažit splnit! Budu ráda, když si mne jako svou svatební fotografku vyberete…

Jako profesionální fotografka chci, aby mé fotografie byly vytištěny v adekvátní kvalitě. Proto jsem navázala spolupráci s německým labem SAAL-DIGITAL, jejichž foto knihy jsou kvalitně vytištěny, svázány. a mohou být dodány v krásně jednoduché krabici. Jednám i s dalšími výrobci fotoknih, abyste si vybrali tu pro Vás nejkrásnější fotoknihu.

Ceny za svatební fotografování začínají na 7000,- Kč, pro cenovou kalkulaci podle Vašich přání mi prosím napiště emailem na klara/zavinac/klarinetka.cz

Děkuji a budu se na Vás těšit 🙂

Prohlížejte jednotlivé svatby kliknutím na obrázek …

   ha_145 A7_0564_s trebon bp_135_s at7_p_058  mA7_1128_b  b_AT74505_bh  m_AT79535_s b_AT76773_s image image image 05 A7_0395_cb bA7_0968 kniha_dvoustrana22 v_portret_035_k2 mp_P_107_cb r_n_0728_s mal_165 - kopie (2)