/  fotografka

Vytvářím pro Vás nadčasové portréty inspirované módními magazíny. Staňte se na pár hodin modelkou z titulní strany časopisu, i když jste před chvílí odběhla z kanceláře. Jsem zde pro všechny ženy a jejich rodiny, které se chtějí cítit krásně, znovu najít energii a chuť žít naplno. Mrkněte se, tyto dámy mají přes čtyřicet…

 

Pomáhám ženám objevit jejich sebedůvěru, posílit sebevědomí a ukázat nejen vnější krásu, ale především to, co vyzařuje z nitra každého člověka. Vždy vidím nejlepší verzi Vás samotných a snažím se o to, abyste tento poklad spatřila i Vy. Občas se stane, že lidé ztratí chuť, motivaci a nadšení pro cokoliv, proto se Vám pokusím tento dar vrátila zpět.

Baví mne hrát si se světlem a modelkou. Proto vznikají originální fotky na první pohled odlišitelné od dnešního fotografického mainstreamu. Fotky, na které se budete rádi dívat nejen se sentimentem „jaká jsem byla krásná, mladá“.

I když s Vámi budu manipulovat, ve výsledku budete na fotkách přirození a krásní. Stokrát se mi již stalo, že zákaznice řekla „nebudu se smát, vůbec mi to nesluší“. Téměř vždy se mi podaří jí to rozmluvit. A pak, když se dívá na fotky nevěřícně a s nadšením říká „Klárko, mělas pravdu, zubaté fotky jsou nejkrásnější“ 🙂

 

Pro své děti, vnoučata a jejich děti, založte tradici periodického portrténího fotcení celé rodiny. Budete pak s něžnou nostalgií nad nimi vzpomínat a hledat shodné rysy u nových přírůstků v rodině. A že to je legrace na celé odpoledne 🙂

    

Vaše nejnovější přírůstky chvíli po příchodu na svět, nebo těsně před tím Vám přijedu formou LIFE STYLE vyfotografovat až domů. Nemusíte se stresovat cestou do ateliéru, tahat se s taškami oblečení. A protože mám ráda přirozené prostředí a u miminek obzvlášť jim přirozené pózy a rekvizity, vše potřebné si přivezu s sebou.

    

BUSSINES PORTRÉT

je nedílnou sučástí Vašeho podnikání. Je důležité, aby ti, se kterými komunikujete, věděli s kým mají tu čest. Profesionální portrét vyjadřuje kvalitu a důvěryhodnost Vaší osobnosti.

Tyto portrtéy tvořím variabilně a dle požadavků jeho použití. Ať jde o vizitku, medajlonek nebo profilovou fotografii na sociální sítě Facebook, Twitter, LinkedIn, instagram …

Fotografuji v ateliéru, ale není nejmenšího problému vyběhnout do ulic, nebo přijet s mobilním ateliérem do Vaší firmy. Tím ušetříte spoustu čas a tím i peněz.

A to nejhezčí nakonec, Vaše fotky standartně vytištěny ve formátu 15×21 cm. Ale větší bombou jsou fotografie v knize, nebo na velkém plátně – tehdy její krása vynikne nejlépe s působením uměleckého obrazu.

 

Chytila jsem Vás svými fotografiemi za srdce? Napište mi, zavolejte. Domluvíme se nad Vaší představou, Vaším snem o dokonalé fotografii.

klara@klarinetka.cz, +420 774 770 695

Budete-li chtít obdarovat své přátele, vytvořím Vám na míru DÁRKOVÝ POUKAZ