/  fotografka

 

KRÁSA OČEKÁVÁNÍ – TĚHOTENSKÉ FOTOGRAFIE

Poštěstí se nám to jen párkrát v životě, pokud to jde, užijme si to. Stojí za to si tento úsek života zvěčnit. Já mám scé těhotenské fotografie formou autoportrétu (v moderní hantýrce – selfie), Vy se můžete spolehnou na mne, že si fotografování jednak užijete, za druhé budete mít krásnou vzpomínku.

Jako těhotenství, stejně rychle uteče ranné dětství Vašeho malého zázraku. Hlavně první rok života je plný změn a vývoje. Za  léta fotografování dětí a rodin mám dostatek zkušeností s prací s dětmi. K dětem i rodičům jsem empatická, spíše většinou mírním rodiče, protože děti jsou nejkrásnější v jejich přirozenosti. Rozvernosti a bezstarostnosti. Skvělá, zábavná DĚTSKÁ A RODINNÁ FOTOGRAFIE

 

PORTRÉTNÍ A BOUDOIROVÉ FOTOGRAFIE  pro dobrý pocit, na památku, pro svou lásku, děti nebo do práce. Spojte příjemné s užitečným a během portrétního i boudoirového i rodinného fotografování Vám vytvořím i několik “ firemních portrétů“ pro siciální sítě, LinkedIn, CV, weby včetně ořezu na míru.

Doufám, že jsem Vás svou prací přesvědčila, že stojí za to investovat peníze a čas pro vytvoření obrazů, které nejsou obyčejnými fotografiemi.

Ze vzniklého souboru fotografií Vám vyberu 20 nejkrásnějších, které zpracuji – vyretušuji a nakoloruji, vytisknu a vy si vyberete pouze ty, které se Vám budou líbit.

Ceník a informace naleznete zde

 

 


 

 horizontal-black-mywed