/  fotografka

svatebni fotografie praha

Sháníte pohodovou a profesionální svatební fotografku se spoustou nápadů, s kterou Vás bude focení bavit a na výsledných snímcích budete vypadat skvěle?

Toužíte  po originálních a umělecky upravených fotografiích, ze kterých na Vás  dýchne atmosféra Vašeho dne D  i několik let po svatbě? Která zachytí všechny jedinečné momenty a zdůrazní všechny ty drobné maličkosti, na nichž jste si dali tolik záležet? Chcete mít prostě ty nejlepší svatební fotky, které budou všichni příbuzní i přátelé obdivovat a ke kterým se budete stále rádi vracet?

Rádi byste své blízké ohromili originálním svatebním oznámením od profesionální grafičky a designérky, která Vám může také navrhnout celou svatební grafiku, doplňky, dekorace? Od toho mám k ruce perfektní Kateřinu Tylšarovou Vološčukovou!

Velmi rádi spolupracuji jako jeden team s videostudiem Petra Párala – weddingpictures, restaurace a lidé kolem svatebního dění na Nebozízku, fotograf který mi dal to nejlepší co mohl, nejen fotografické základy – Jaroslav Stojaník

Tohle všechno a ještě něco navíc se Vám budeme i s mými spolupracovníky snažit splnit! Budu ráda, když si mne jako svou svatební fotografku vyberete…

Jako profesionální fotografka chci, aby mé fotografie byly vytištěny v adekvátní kvalitě. Proto jsem navázala spolupráci s německým labem SAAL-DIGITAL, jejichž foto knihy jsou kvalitně vytištěny, svázány. a mohou být dodány v krásně jednoduché krabici. Jednám i s dalšími výrobci fotoknih, abyste si vybrali tu pro Vás nejkrásnější fotoknihu.

kn4 kn3 kn5

 

 

fb03 horizontal-black-mywed inst