/  fotografka

PŘIPRAVILA JSEM PRO VÁS VIDEO KURZ – POUŽITÍ SVĚTLA V ATELIÉRU A CHYBY, KTERÝCH SE VYVAROVAT. Bez zbytečných keců, názorně a dle ohlasů věcně 🙂 KLIKNĚTE NA FOTKU A STAHUJTE!

Nakupujte i jiné kurzy, nebudu se Vás zlobit 🙂IFK – INDIVIDUÁLNÍ FOTOGRAFICKÉ KURZY, KONZULTACE, PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA STŘEDNÍ NEBO VYSOKOU ŠKOLU.

Kurz je na klíč, můžu se věnovat jednomu zájemci, nebo skupině. Záleží na Vás. Zkušenosti a fotografické vědomosti , které Vám můžu předat:

PORTRÉTNÍ A FIGURÁLNÍ FOTOGRAFIE /portrét, glamour, akt, dvojportrét, dětský portrét/ – nasvětlovací techniky v ateliéru, využití denního světla v ateliéru i exteriéru, jak se elegantně vyrovnat s nepříznivými světelnými podmínkami a jak se vyvarovat chyb

FOTOGRAFIE ARCHITEKTURY A INTERIÉRŮ, REPORTÁŽ A DOKUMENT, STREET FOTOGRAFIE, KRAJINA … Nevidíte nabídku kurzu fotografického žánru, který zajímá zrovna Vás? Zavolejte nebo mi napište a něco vymyslíme.

Pro bližší informace volejte na tel.č. 774 770 695 nebo pište na klara@klarinetka.cz a domluvíme se na schématu kurzu dle Vašich potřeb …

 


Jako dobrovolník od roku 2012 vedu fotokroužek nadačního fondu VESELÝ SENIOR v Praze 2 který se přetavil po zániku nadačního fondu v samostatný fotoklub stále veselých seniorů FOTOSEN. Díky Klubu aktivního stáří Záhřebská 15, Praha 2 máme i nadále kde se scházet. A to není vše. Dne 3. 4. 2017 jsme si pod patronátem MÚ Prahy 2 a paní místostarostky Alexandry Udženiji uspořádali svoji vernisáž 🙂 Výstava potrvá do 9. 5., dy se vcukuletu složí a odveze do kroměřížského Kulturáku.  Vernisáž bude v 17:00, přijdťe všichni!

Fotky z vernisáže máme na facebooku, videozáznam díky @prahatv.eu je zde

Níže si můžete prohlédnout fotografie členů fotokroužku v programu Nadačního fondu Veselý senior. Fotografie byly většinou vytvořeny v Praze, na výletech po českých krajích a v Maroku. Klára Stojaníková jako lektorka se na fotografiích  podílela radami, konzultacemi i praktickými cvičeními před i během fotografování, posléze i na výběru finálních fotografií do tisku. Také postprodukce, převod barevných fotografií do černobílé verze a podklady pro tisk provedla Klára Stojaníková. Samotný tisk na plátno /50×70 cm/ měli na starosti pánové z firmy 24×36 fotoservis  Pokud se Vám fotografie líbí a rádi byste si některou z nich koupili, kontaktujte prosím NF  VESELÝ SENIOR. Celá částka za fotografie půjde pouze na účet NF Veselý Senior.

 

vera2 vera1 slavka1 slavka misa2 misa1 mila3 mila1 liba hela4 hela3 hana1 eva2